Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen longdaled co., Ltd yılında kuruldu2009, Led modül ve Led ekran üretimi ve toptan satışı konusunda uzmanlaşmış kapsamlı bir yüksek teknoloji kuruluştur.

 

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 0

Şirketimiz bol kayıtlı sermayeye sahiptir.20 milyonyuan,24endüstrinin en gelişmiş SMT üretim ekipmanı setleri ve iki modern elektronik üretim hattı, 6000 metrekare atölye, 120 işçi,6muayene için insanlar, satış personeli12Personelin yarısından fazlası beş yıldan fazla bir süredir LED ekran endüstrisinde çalışan yurtiçi ve yurtdışı pazar, profesyonel Ar-Ge departmanı ve satış sonrası personel için insanlar.                        Firmamız yüksek teknoloji çekirdek üretim ekipmanlarına ve tam bağımsız üretim sistemine sahiptir.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 1

 

Led çiplerinden modüle ve ardından tüm led ekrana kadar, hepimiz kendimiz üretebilir ve her seviyeyi kontrol edebiliriz, böylece kalite tamamen sağlanır, üretim maliyeti büyük ölçüde azalır,

Müşterilerimize yüksek kaliteli, yüksek maliyetli ve yüksek rekabetçi ürünler sunabiliyoruz.

Şu anda, zaten uzun vadeli tedarik işbirliği kurduk30üreticiler ve ticaret şirketleri, yüzlerce distribütör geliştirdi ve1000led vitrinler için çözümler,

Yüz milyonun üzerinde yıllık çıktı değeri.

İç/dış mekan tam renkli Yüksek çözünürlüklü SMD Led ekrana ve dış mekan tam renkli SMD led ekrana odaklanıyoruz.

Ana ürünlerPH0.9 ​​/ PH 1.25 / PH2 / PH2.5 / PH2.6 / PH2.9 / PH3 / PH3.91/ PH4 PH4.81 / PH5 / PH6 / PH7.62 / PH8 / PH10 ve dış mekan PH2.5 / PH3 / PH3.91 / PH4 / PH4.81 / PH5 / PH6 / PH8 / PH10, vb.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 2

Şimdiye kadar, açık hava ekranı, yüksek çözünürlüklü tam renkli ekran ve profesyonel kiralık ekran pazarında lider tedarikçiyiz.

"Dürüst olmak gerekirse, önce kalite, önce müşteri", firmamız zaten ithalISO9000kalite sistemi ve elde edilenCCC, CE ve ROSHsertifikalar.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, rekabetçi fiyatımız ve profesyonel hizmetimizle temel rekabet gücümüzü geliştirmeye ve müşterilerimizle kazan-kazan işbirliğine ulaşmaya hazırız.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 3

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen Longdaled Co., Ltd., masa etiketleri LED ekranlarının profesyonel bir üretimi ve satışıdır ve küçük aralıklı LED ekran kapsamlı güç üreticilerine odaklanır.

2009 yılında led için fabrika kurmaya başladık.

2015 yılında LED ekran sektörüne ilk etapta ağırlıklı olarak ekran modülü üretimi ve toptan satışına odaklanarak başladık.
2017 yılında yurtiçinde ve yurtdışında profesyonel bir ekran satış ekibi kurmaya başladık ve yavaş yavaş ilk modül toptan satıştan tam ekran satış, mühendislik özelleştirme ve bölgesel dağıtım acenteliğine geçtik.
Ve yurtdışı pazarlarını aktif olarak genişletin, dış ticaret işini geliştirin.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 0
2018 yılında şirket, ana ürün odağını geleneksel ekrandan küçük adımlı ekrana değiştirdi ve bağımsız olarak 320*160mm serisi küçük aralıklı özel kalıp ürünleri geliştirdi.
Ve en gelişmiş Samsung bir dizi satın almak için yaklaşık 20 milyon yuan harcadı, Yamaha SMT makinesi özellikle küçük adım üretimi için kullanılır, aynı zamanda en son küçük adım üretiminin tanıtımı.
2019 yılında, üretim teknolojisini sürekli olarak geliştirdik, ürünleri tekrar tekrar cilaladık ve yineledik ve sonunda sektörde oybirliği ile kabul gördük.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 1
Piyasa durumunun salgından derinden etkilenmesi durumunda, şirket üretimde ısrar ediyor ve büyük çaba gösteriyor ve üretim ve satış hacmi önceki yıllara göre düşük değil ve belirli bir oranda büyüme gösteriyor.
Ve pazar trendlerine ayak uydurun, Şu anda, yeni geliştirilen P0.9/P1.2 /P1.5/P1.8 tam seri 600x337.5 küçük aralıklı proje proje özel model ürünleri ve LED büyük TV ve LED'i piyasaya sürüyoruz. LED konferans hepsi bir arada makine, bu yeni ürün serisi Aralık 2020'de piyasaya çıktı.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd şirket Profili 2

Şirket, yaklaşık 100 çalışanı, 6000 metrekareden fazla üretim atölyesi ile güçlü sermaye ve teknoloji gücüne, gelişmiş üretim ekipmanlarına sahiptir, ISO9001, ISO14001 üretim sistemini ithal etti ve aynı zamanda CCC, CE, RoHS, Fcc sertifikasını geçti. , LED ekran üretimi, yönetimi, Yüksek kaliteli profesyonellerin satışı ile uğraşan bir grup yıl, rehberlik müzakere etmek için yurtiçinde ve yurtdışında müşterilere hoş geldiniz

Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Shenzhen Longdaled Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : UZUNDALED

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 16000000-25000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Longdaled Co.,Ltd Sertifikalar